خبر مهم (بروز رسانی سایت)

 

سایت در حال  بروز رسانی اولیه و ایجاد امکانات بیشتر و سهولت دسترسی کاربران و استفاده از امکانات کاملا رایگان و سیستم اطلاع رسانی و آموزش آنلاین می باشد . بزودی بانکهای اطلاعاتی این سایت کامل شده و آماده استفاده شما کاربر گرامی می باشد .

 

پروژه های در حال اجرا روی این سایت عبارتند از :

1 . کامل نمودن برنامه سالنهای گفتگو

2 . برنامه مسنجر آنلاین با امکانات جالب و کاربردی

3 . امکان ایجاد ایمیل و استفاده از صندوق پستی به صورت نا محدود توسط خود کاربران .

4 . ایجاد امکانات بسیار جالب ( نظیر خرید از طریق موبایل و ارسال sms و غیره ... ) که در آینده نزدیک اعلام می شود .

 

 

منتظر باشید

 

 قابل توجه طراحان cd های مالتی مدیا ( multimedia ) ...
 سایت iranpccenter  برای اولین بار در دنیای کامپیوتر دست به اقدام جالبی زده است !
 
 این امکان جدیدا به سایت اضافه شده است . بدین صورت که طراحان cd های مالتی مدیا  با اکانتی که از سایت ما دریافت مینمایند ، دارای یک پانل مدیریت میشوند که دارای قابلیت های ایجاد صقحات جدید (مانند اخبار و درباره ما وتماس با ما  و 000) و صفحات دانلود برنامه ها و گالری تصاویر و گفتگوی آنلاین و غیره می باشد ، از این صفحات می توان در cd های مالتی مدیا و تبلیغاتی  استفاده نمود .
 
 
 با توجه به قابلیت به روز رسانی صفحات ، با استفاده از امکان فوق دیگر نگرانی از تغییر محل شرکت ها و آدرس  وجود ندارد . شرکت ها می توانند آدرس جدید ، محصولات جدید ، تصاویر جدید ، و برنامه های جدید برای دانلود را  به راحتی در اختیار کاربران خود قرار دهند .
 
 برای استفاده از این امکانات فقط کافیست آدرس صفحه مربوطه را در browser ایجاد شده در cd خود قرار دهید. (نیازی به برنامه نویسی ندارد و هر شخصی می تواند از این امکان در cd خود استفاده نماید) . کاربران هم با قرار دادن cd در سیستم خود با کانکت شدن به اینترنت از امکانات فوق استفاده می نمایند .
 
 در صورت درخواست برنامه های پیشرفته تر در اختیار شما قرار خواد گرفت .(مانند ثبت کاربران در اینترنت و نوعی قفل اینترنتی)
 در تاريخ : سه شنبه 13 شهريور 1386 ساعت 20:13:12