نرم افزار مربوط به GIS برای ویندوز، لینوکس و یونیکس منتشر شد.


شرکت Orbit اعلام کرد که نرم افزار Orbit Explorer 4.1 خود را برای ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی و همچنین لینوکس 32 و 64 بیتی و اکثر پایگاه های داده ای یونیکس منتشر کرده است.

این نرم افزار یک ابزار، از ابزارهای دریافت اطلاعات جغرافیایی GIS محسوب می شود.
این نرم افزار مقدورات مشاوره برابر در هر یک از پایگاه های داده ای ذکر شده را ایجاد می کند و اجازه دسترسی به منابع بر پایه فایل محلی، مشاهده با وضوح چند برابر و یا سرورهای کنترل از راه دور را می دهد.
این نرم افزار با قیمت بسیار کم، ابزارهای اضافی مانند جستجوگر و همچنین امکانات Plug- in برای گسترش را داراست. نسخه لینوکس/ یونیکس این نرم افزار در ویژگی ها و عملکرد با نسخه ویندوز برابری می کند.
پیتر بون(Peter Bonne) مدیر تولید شرکت Orbit گفت که: با ارائه Orbit Explorer 4.1 آزاد در پایگاه های داده ای ویندوز، لینوکس و یونیکس ما توانایی مشاهده، بحث، جستجو و تحقیق مساوی را به کاربران کامپیوترهای شخصی ویندوز و لینوکس داده ایم. ما با انتشار این نرم افزار برنامه انتشار میزکار GIS خود را کامل کردیم و همچنین در آینده نزدیک این نرم افزار را برای Mac OSX نیز تولید خواهیم کرد.
به طور طبیعی این نرم افزار دامنه گسترده ای از فروشندگان و تولیدکنندگان اطلاعات را پشتیبانی می کند. هدف این نرم افزار کاربران تازه کار و بی تجربه GIS است و می تواند مشاوره اطلاعات کنترل از راه دور و محلی را برای تمام کارکنان در ادارات کوچک و یا در سرمایه گذاری های بزرگ برعهده گیرد.
بون افزود شرکت ما محدود به تولید نرم افزار فضایی و سه بعدی بسیار جامع است که تمام موارد کاربردی از پائین ترین تا بالاترین سطح را در بر می گیرد. ما همچنین با دامنه گسترده ای از رابط های برنامه های کاربردی برای دستیابی به یک toolkit مرکزی و گسترش آن در هر سطحی از سیستم یعنی رابط کاربر، میزکار، اینترنت، سرور و پایگاه داه ای همکاری می کنیم.
آدرس منبع:
http://www.gisuser.com/content/view/10054/در تاريخ : دوشنبه 27 آذر 1385 ساعت 16:14:53